Огляд БК 1xbet

Чимало інтернет-користувачів, навіть тих, хто не цікавиться прогнозами на спорт, напевно, чули назву 1xbet, а вже тим більше, захоплені ігромани, безсумнівно, знають про таку БК. Популярність бренду обумовлена, в першу чергу, активною рекламою, однак, розглядати будь-який продукт, особливо, коли мова йде про букмекерськi ресурси, вкрай важливо не по оболонці, а приділяючи найпильнішу увагу функціоналу, чесності платформи, і, звичайно ж, легальному статусу. 

Дизайн сайту

Дизайн сайту БК 1xbet виконаний переважно в синіх тонах, що відповідає і логотипу ресурсу. У верхній частині екрану користувачі знайдуть розділи з акціями, слотами, лайв розділом і т.д., а трохи нижче розташувалася секція з найцікавішими подіями. Лінія традиційно зліва, а верхній край сторінки наповнений кнопками входу / реєстрації, посиланнями на ресурс в соціальних мережах і месенджерах і т.д. В цілому, розібратися з сайтом і звикнути до розташування розділів досить нескладно, так що якихось серйозних нарікань по дизайну, в принципі, немає.

Лінія

У лінії від 1xbet можна знайти великий вибір подій, причому мова йде не тільки про основні види спорту, але так само можна зробити прогноз і на екзотичні напрямки, наприклад флорбол або крикет. Мабуть, зайве говорити і про підтримку кіберспорту. Крім того, гравці можуть спробувати вгадати лауреатів престижних премій і переможців виборчих перегонів, зіграти на тоталізаторі, а також на 1xbet є розділ онлайн-казино і слот-ігор.

Варто також відзначити, що на сайті є можливість ставити на коливання фінансових ринків.

В ігровому арсеналі 1xbet присутня система Multi-LIVE, яка дозволяє стежити відразу за декількома подіями. Крім того, на сайті БК передбачена функція 1xZone – інтерактивна система, в якій можна робити ставки, вгадуючи яка подія в матчі трапиться наступною.

Платіжні системи

Пропонований список підтримуваних платіжних платформ охоплює найбільш популярні системи електронних платежів. Так, користувачі 1xbet можуть скористатися послугами таких ресурсів як Neteller, Payeer і так далі. Зрозумiло, приймаються і банківські картки, а також скористатися можна електронними гаманцями. Цілком ймовірно, що користувачам вдасться внести депозит за допомогою балансу свого мобільного, проте в більшості випадків використовувати даний спосіб для виведення коштів не вийде. Любителі новітніх технологій напевно оцінять опцію депозиту за допомогою криптовалюти. У будь-якому випадку, що стосується будь-якої БК, коли розмова заходить про фінансову сторону питання, враховувати потрібно і той факт, що ліміти і мінімальні значення, так само як і необхідний час для обробки транзакцій може серйозно відрізнятися в залежності від обраної вами платіжної опції, так що з цими параметрами варто ознайомитися в першу чергу. Також важливо пам’ятати і про те, що виводити кошти в більшості букмекерських контор можна за допомогою того ж способу, який використовувався і для депозиту.

Мобільні опції

Цілком очікувано, що у такого великого ресурсу, як 1xbet є повноцінний мобільний продукт, а точніше мобільний додаток для Android і iOS пристроїв. Функціонал програми для смартфонів багато в чому повторює той список опцій, якими гравці можуть скористатися і при роботі з основного сайту. Завантажити додаток можна з офіційного сайту, а при установці потрібно слідувати інструкціям, які буде давати сам мобільний продукт. Крім того, в наявності 1xbet є також і мобільна версія сайту, і в цілому про неї можна сказати практично те ж саме, що і про додаток, так що працювати з ігровим ресурсом зі смартфонів користувачі, швидше за все, зможуть без якихось серйозних труднощів.

Реєстрація на сайті

Що стосується реєстрації, то, навряд чи, користувачі відкриють для себе тут якісь несподівані особливості. Процес створення аккаунта нового гравця досить зрозумілий, а що стосується способів реєстрації, то стати клієнтом БК можна в один клік, а також по e-mail і номер телефону. Варто мати на увазі, що навіть при виборі способу реєстрації в один клік, новий гравець, таким чином, зможе лише створити свій особистий кабінет, але в подальшому все ж буде потрібно вказати додаткову інформацію про себе. Реєстрація за номером телефону і email цілком звична і традиційна для багатьох любителів азартних розваг. Втім, майте на увазі, що користувачеві також необхідно буде пройти процедуру верифікації, а процес надання підтверджуючих документів для російських гравців може ознаменуватися серйозними труднощами, адже БК 1xbet не є легальною конторою на російському ринку ставок з усіма витікаючими з цього наслідками. Втім, більш детально про цей момент ми поговоримо трохи нижче.

Легальний статус

Як ми вже відзначили, саме нелегальний статус БК на території Росії для гравців повинен в першу чергу мати важливість. Не варто також плутати ресурс з іншим сайтом, а саме 1хставка, який має практично ідентичний дизайн і на який користувачі можуть зайти без перепон. Це зроблено навмисно, щоб створити ілюзію, що користувач грає саме на 1xbet, хоча насправді він буде перебувати в цей момент на 1хставка, яка є легальним ресурсом на території Росії. Саме тому гравцям з Росії цілком логічно порекомендувати легальні, а значить більш безпечні варіанти БК, що дозволить мати хоч якісь гарантії при здійсненні своїх прогнозів на спорт. Більш того, багато легальних БК мають нітрохи не гірший функціонал і можуть запропонувати якісні послуги, втім суперечливі відгуки є про будь-яку контору, і в інтернеті з легкістю можна знайти коментарі про те, що той чи інший легальний букмекер не виплачує гроші своїм клієнтам.

Бонуси

Бонусна різноманітність на 1xbet дійсно велика. Так, гравці можуть вибрати як і серед вітальних бонусів (точніше він, як правило, один), так і конторою передбачені різні акції, лотереї та розіграші, які проводяться на регулярній основі для вже існуючих гравців. У будь-якому випадку, варто ретельно вивчити всі умови отримання заохоченнь максимально детально, оскільки в більшості випадків для того, щоб розраховувати на бонуси від БК необхідно виконати велику кількість допоміжних умов.

Висновок

У підсумку, як ми бачимо, не дивлячись на те, що 1xbet має певні переваги у вигляді непоганої лінії, наявності мобільних опції і так далі, для російських гравців дана контора все ж не може бути рекомендована в силу відсутность легального статусу, а значить всі плюси фактично сходять нанівець для російських гравців. Більш того, як ми вже зазначили, далеко не завжди пошук альтернативної БК буде компромісом або вибором свідомо гіршого варіанту, оскільки багато контор на легальному ринку нітрохи не поступаються 1xbet за сукупністю своїх параметрів.

Однак, в будь-якому випадку, тим користувачам, які вирішили зайнятися ставками на спорт вкрай важливо розуміти, що беттинг це в чистому вигляді удача, а значить, і неминучий ризик для ваших грошей. Стало бути, ставитися до даного виду азартного проведення часу варто належним чином. Вкрай важливо розуміти, що ставки на спорт це не спосіб заробітку, а лише спосіб азартно розважитися і значить потрібно бути готовим до того, що ваші гроші можуть бути в будь-який момент програні. В корені невірно ставити більше тієї суми грошей, ніж ви готові дозволити собі втратити, інакше ви опинитеся в серйозному мінусі.