1хбет мобільний додаток Android

Букмекерська контора 1xbet по максимуму спрощує роботу своїм клієнтам, надаючи їм ефективні інструменти для ставок. Одним з таких є мобільний додаток 1хбет Android. З ним дуже легко і зручно працювати. Давайте дізнаємося, які корисні функції закладені в програмі.

Як завантажити і встановити додаток 1xbet на телефон?

Посилання на інсталяційний файл знаходиться під значком смартфону. Заходимо на сторінку, і отримуємо два посилання для завантажень:

Якщо натиснути на зелену кнопку «Завантажити», з’явиться діалогове вікно. У нього користувач прописує свій номер телефону, і отримує готове посилання:

Тобто, не обов’язково перекидати файл з комп’ютера на телефон. Він відразу приходить в смс. Залишається лише запустити установку. В процесі гравець виставляє галку про прийняття невідомого додатки.

Можливості мобільного додатка 1хБет

Після установки програми на телефон з’явиться головна сторінка:

На головний план винесено банер з бонусом для першого депозиту. Далі розташовані пропозиції для лайв ставок на найпопулярніші події. Весь функціонал мобільного додатку 1xbet захований під кнопкою з трьох рисок. Тиснемо по ній, і отримуємо наступний набір опцій:

Тобто, бачимо такий же набір розділів, як і на основному сайті букмекерської контори 1хбет. Зверніть увагу, що кнопка входу в особистий кабінет 1xbet розташована в самій верхній частині. Зайти можна через популярні соціальні мережі, електронну пошту та Id номер.

Єдиний незрозумілий момент, який трохи насторожив, пов’язаний з перемикачем мов. На основному сайті є спеціальна кнопка, за допомогою якої користувачі вибирають одну з 40 мов. У мобільному додатку такого немає. У службі підтримки нам сказали, що програма підтримує ту мову, яка використовується на пристрої. А ось змінити мову в самому додатку можна.

Історія ставок

Ми вирішили перевірити розділ з історією ставок в додатку 1Хбет. Вказали потрібний період, але чомусь історія виявилася порожньою, хоча ми точно знаємо, що здійснювали парі в зазначений період.

Лінія

Переходимо в розділ з доматчовими ставками.  Швидше за все, види спорту подаються за популярністю, не дотримується алфавітний і кількісний принцип сортування.

Наприклад, беттор зацікавився ставками на футбол. Він вибирає відповідний розділ і турнір. Отримує набір матчів для ставок. Зручно орієнтуватися по емблемам команд:

Бачимо, що матчі додаються в «Вибране» натисканням на зірочки. Натиснувши на поєдинок, активуємо повний розпис в мобільному додатку 1xbet:

Ставки подаються блоками для матчу і таймів. Як завжди, спочатку йдуть пропозиції на результати і подвійні шанси, а потім тотали, фори, індивідуальні показники і азіатські гандикапи. Відзначимо чіткі і великі шрифти. Коефіцієнти відокремлені один від одного, ринки легко ідентифікувати і відрізняти один від одного.

Лайв ставки і трансляції

Аналогічно подаються ринки в лайві в мобільному додатку 1хБет. Беттори переходять в розділ Live, і отримують доступ до всіх актуальних пропозицій букмекера. Досить мати будь-який позитивний баланс на ігровому рахунку, щоб дивитися матчі в прямому ефірі:

Ми перевірили, трансляції йдуть без помилок. По ним дійсно можна ставити. Активація трансляції відбувається натисканням на значок «Плей». Після цього гравець вибирає матч-центр з докладною статистикою, або відео.

Результати

У мобільному додатку 1xbet доступний розділ з результатами. Заходимо на нього і вибираємо вид спорту. Все що завершилися поєдинки подаються за датою:

Якщо натиснути на матч, то отримаємо повну статистику по ньому.

Ігровий розділ

Досить популярний у клієнтів 1хбет розділ з іграми. Компактна подача з яскравими логотипами і зручним фільтром дозволяє бетторам за секунду знаходити потрібні позиції.

А ігор дійсно багато. Багато клієнтів вважають за краще грати з мобільного додатка 1Хбет. Там і швидкість вище, і простіше розібратися з кнопками і розділами.

Біржа ставок і трейдинг

Може для когось новина, але в додатку 1хБет, як і на основному сайті, є біржа ставок. Тобто, клієнти самі торгуються на спортивних ринках і отримують профіт залежно від коефіцієнта на ту чи іншу позицію:

Для різних варіантів вказані різні суми, гравець сам вибирає позицію, з якою він починає торги. Тобто, БК 1xbet вдалося об’єднати на одному майданчику і біржу, і букмекерську контору. І найголовніше, що клієнтам комфортно працювати з телефону.

А якщо гравець бажає випробувати себе в ролі фінансового трейдера, він переходить в розділ «Фінансові ставки». Тут ставлять на пари валют, цінні матеріали, акції. Торгівля йде цілодобово. У додатку дуже зручно стежити за графіками зміни ціни в різні періоди часу

Спочатку беттор обирає предмет ставок, а після чого клацає на один з коефіцієнтів, тим самим реєструє угоду.

Конструктор ставок

Дуже цікавий і корисний інструмент для ставок. Багато людей чомусь ігнорують конструктор ставок, можливо не розуміючи його суть. А вона дуже проста. Потрібно вибрати дві команди з одного або різних чемпіонатів і отримуємо своєрідне суперництво.

Гравець ставить на ті ж фори, тотали, результати або інші показники, які набирають команди в своїх матчах. Припустимо, гравець поставив на перемогу команди А в команди Б. Це означає, що він поставив на те, що  А заб’є більше голів в своєму матчі, ніж  Б в своєму. Аналогічно з тоталами і форами. У телефоні комфортно працювати з конструктором ставок 1Хбет:

Спочатку команди сірі, але при додаванні в конструктор вони стають кольоровими. Таким чином гравець активує поєдинок для ставок і додає в нього потрібні позиції.

Тоталізатор

Для любителів спортивного тоталізатора букмекерська контора 1xbet представила повний комплект: від звичної «П’ятнашки» до кіберспортивного тоталізатора. Прямо в телефоні гравець вибирає потрібний варіант і заповнює один або декілька купонів:

Нам здалося, що з телефону більш зручно заповнювати купони і реєструвати прогнози. У додатку все це виходить швидше і простіше.

Платежі в мобільному додатку 1Хбет

Дуже зручно поповнювати рахунок і виводити гроші з телефону в 1xbet. Переходимо в розділ фінансові операції в особистому кабінеті і знаходимо список звичних платіжних систем:

Доступні банківські карти Visa, Mastercard, електронні гаманці Ківі, Webmoney, Scrill. Перекази виконуються одним кліком, практично миттєво.

Питання та відповіді

Чи можна одночасно дивитися різні трансляції з одного акаунта в додатку та на сайті 1xbet?

Так, таке можливо.

Я зможу поповнити рахунок в 1xbet з телефону будь-платіжною системою?

Так. Гравцям доступні всі ті ж платіжні системи, що і на головному сайті.

Я втратив доступ до особистого кабінету в БК 1хБет. Чи можу я відновити його через додаток?

Так, процедура така ж, як і на офіційному сайті.

Як дізнатися про ліміти для максимальних ставок в БК 1хБет?

Для кожної позиції визначаються окремі максимальні ставки. Нема точної цифри для всіх ринків.

Чи можу я змінити пароль в мобільному додатку 1хБет?

Можна, для цього скористайтеся окремою процедурою.