Кращі додатки для ставок на Android

Кращі додатки для ставок на Android
Кращі додатки для ставок на Android

Багато любителів ставок на спорт вважають за краще розміщувати свої прогнози на сайті букмекерських контор за допомогою опцій для мобільних. 

БукмекерПриветственный бонусСсылка на приветственный бонус
1xbet

1xbet
100% на первый депозит до 6500 ₽ Получите бонус >
Favorit

favorit
Ставка без ризику до 500 ГРН Получите бонус >
Fan Sport

Fan Sport
100% бонус на 1 депозит до 1000 ГРН Получите бонус >
Winline

winline
100% на первый депозит до 10.000 ₽ Получите бонус >
Fonbet

Fonbet
10000 ₽ для всех новых игроков! Получите бонус >

1xBet

Головним чином, мова йде про повноцінні мобільнi додатки, які на сьогоднішній день пропонуються великими букмекерами. Втім, навіть і у більш скромних контор можна знайти підтримку мобільних продуктів, що диктується сучасними вимогами. До головних плюсів мобільних додатків, відноситься, звичайно, можливість зробити свій прогноз прямо з екрану смартфона, а в силу добре оптимізованого функціоналу, здійснювати навігацію між розділами в лінії і іншими секціями в особистому кабінеті не складає ніяких труднощів і завжди можна швидко відшукати потрібну подію і зробити свою ставку. Крім того, в додатку зручно створювати заявку на виведення коштів або здійснювати вивiд буквально в кілька кліків. Отже, сьогодні ми розглянемо мобільні додатки від відомих букмекерських контор, які користуються стабільним попитом, в тому числі, і серед українських гравців.

Мобільний додаток від 1xBet є, в тому числі, і для користувачів Android-пристроїв. Завантажити цей мобільний продукт можна на сайті контори, а що стосується безпосередньо його технічних аспектів, варто відзначити, що колірна схема цілком відповідає графічному оформленню основного сайту, що забезпечує приємну навігацію. Так, зареєструватися на 1xbet можна, в тому числі, і за допомогою даного мобільного продукту. Крім того, 1xbet передбачає кілька способів реєстрації. Досить зручно здійснювати навігацію в додатку і знаходити бажані спортивні дисципліни і конкретні події. Поповнення коштів і виведення виграшу також займає буквально кілька кліків. Взагалі, користуючись мобільним додатком 1xbet для Android гравці дійсно мають з чого вибрати. Так, пропонованих спортивних напрямків тут більш ніж достатньо навіть для найбільш досвідчених користувачів. Що стосується підтримуваних платіжних платформ, то працювати з рахунком в додатоку ви можете за допомогою таких популярних, в тому числі, і серед вітчизняних гравців ресурсів, як Webmoney, QIWI, Яндекс гроші і так далі. Само собою зрозуміло, що приймаються також і банківські карти і на них же можна запитувати виведення коштів. У будь-якому випадку, варто мати на увазі, що серйозні відмінності можуть бути виявлені в плані доступних лімітів на зняття коштів, так само як і терміни транзакцій також можуть відрізнятися. Варто проконсультуватися з цією інформацією перед створенням заявки, оскільки кожна платіжна платформа може встановлювати свої правила.

У підсумку, досить потужний функціонал і проста навігація роблять мобільний додаток 1xbet досить вдалим рішенням для любителів мобільних ставок, оскільки практично весь функціонал букмекера завжди знаходиться під рукою.

1xbet Android
1xbet скачать Android

Фаворит

Якщо ми говоримо про 1xbet як про одного з лідерів світового ринку ставок, то сказати щось подібне про Фаворит, навряд чи, вийде. Справа в тому, що ця БК куди більш скромна за своїм статусом і швидше претендує на звання локального гравця букмекерського ринку в Україні. Проте, повноцінний мобільний продукт пропонується і цим ресурсом. Що стосується інтерфейсу, то тут гравці, в першу чергу, потрапляють на сторінку лайв подій, а можливості особистого кабінету цілком порівнянні з функціоналом більших ресурсів і в додатку гравці можуть переглядати статистику, результати і керувати особистими даними. Цікава також і опція швидких ставок, яка дозволяє розмістити свій прогноз максимально оперативно. Присутня також у Фаворит і мобільна версія сайту, яка може стати непоганою альтернативою додатку.

У плані лінії Фаворит, хоч і не може похвалитися колосальним вибором, але, тим не менш, БК цілком підійде основної категорії гравців, і крім прогнозів на спортивні події майданчик також приймає ставки і на неспортивні заходи, а також найбільш досвідчені беттори можуть спробувати зробити свій прогноз і на політичні події. Ми вже сказали про те, що працювати в додатку можна, в тому числі, і з рахунком, однак, варто визнати, що великою кількістю доступних платіжних платформ Фаворит, все ж не вражає, однак і того набору, яким можуть скористатися клієнти, цілком ймовірно , буде досить для основної маси гравців.

У підсумку, наявність мобільного додатка є привабливим фактором для багатьох гравців, особливо з огляду на, що Фаворит аж ніяк не претендує на звання лідера світового сегмента ставок на спорт.

Favorit logo
Favorit скачать Android

Фан Спорт

Фан Спорт це ще один майданчик, який популярний швидше виключно на території України, проте є у цього ресурсу повноцінний мобільний додаток для Android, який доступний для скачування з офіційного сайту. Відразу відзначимо, що у Фан Спорт також є і мобільна версія сайту. Однією з особливостей, які вже давно властиві багатьом мобільним додаткам, є опція перегляду онлайн трансляцій, та така функція присутня на мобільному додатку від Фан Спорт. Що стосується підтримуваного функціоналу додатка, то гравці можуть розміщувати свої прогнози, працювати з рахунком і управляти особистим кабінетом. Загалом, основний набір необхідних функцій на Фан Спорт буде присутній.

Взагалі, навіть не дивлячись на досить скромний статус самого букмекера, деякі аспекти пропонованого ігрового різноманіття приємно дивують. Так, зовсім непогано виглядає і лінія, а також цікаві часом і пропоновані коефіцієнти. У будь-якому випадку, наявність мобільного додатку у такого далеко не самого топового букмекера автоматично може бути зарахована до плюсів даного ресурсу.

FanSport logo

Пiдсумки

В кінцевому підсумку, ми бачимо, що навіть платформи середнього рівня здатні запропонувати гравцям непогані мобільні опції, які за своїм функціоналом цілком порівнянні з тим набором функцій, якi є у основного ресурсу. Більш того, в більшості випадків, як по швидкодії, так і за якістю роботи таких продуктів нарікань особливо немає. Як правило, знайти і завантажити мобільний додаток можна прямо з офіційного сайту букмекерської контори, а встановити його, як досвідчені користувачі, так і новачки, швидше за все, зможуть без будь-яких проблем, оскільки процес особливо не відрізняється від установки інших додатків для мобільних.

У будь-якому випадку, незважаючи на статус букмекерської контори і наявність або відсутність у неї опцій для мобільних пристроїв, гравцеві важливо розуміти, що виграш в ставках все ж залежить від удачі, тому це багато в чому справа випадку. Саме тому варто дуже ретельно подумати перед тим, як розміщувати свою ставку і важливо пам’ятати про те, що ставити на кін можна лише ту суму грошей, яку не шкода буде втратити. Грайте завжди максимально відповідально і обережно і пам’ятайте, що безпека ваших грошей, в першу чергу, залежить тільки від вас самих.