Скачати додаток Покерматч – введіть POKERMAX при реєстрації

Дуже стрімко покер розвивається в Україні. Вже зараз проводиться багато турнірів з хорошими призами. Компанія Покерматч запропонувала своїм клієнтам гарну платформу для онлайн ігор. Гравці можуть скачати додаток Покерматч, та отримують постійний доступ до всіх столів та турнірів. Дізнаємося, як завантажити додаток, встановити, та використати його. Які переваги отримують гравці, та якими функціями вони користуються.

Додаток Покерматч і бонуси з промокодом POKERMAX

Промо-коди PokerMatch
Розмір депозитуПропозиції та бонуси 2021промокод PokerMatch
Від 250 гривень - 2 квитки на віндфол-турнір по 5 гривень - 25 турнірних гривень промокод POKERMAX
Від 500 гривень - 2 квитки на віндфол-турнір по 5 гривень - 1 квиток на віндфол-турнір по 10 гривень - 50 турнірних гривень промокод POKERMAX
Від 2,000 гривень - 2 квитки на віндфол-турнір по 20 гривень - 1 квиток на віндфол-турнір по 50 гривень - 200 турнірних гривень промокод POKERMAX

Як скачати додаток Покерматч?

Встановити програму на телефон дуже просто. Потрібно лише зайти в мобільну версію Покерматч, та знайти посилання. Далі користувач тисне на нього, та чекає, коли завершиться завантаження. У процесі  система спитає, чи довіряєте ви цій програмі. Достатньо поставити галочку в потрібному місті, і додаток встановиться за лічені секунди.

Деякі користувачі намагаються скачати додаток з Плеймаркету. Але, нажаль, такі спроби без результату. Справа в тому, що деякі програми, повязані з іграми, не проходять цензуру у компанії Goggle. Саме під таку заборону й попав додаток Покер матч.

Що стосується додатку для яблучних телефонів, то завантажити його можна з магазину Appstore. Певний час власники смартфонів від компанії Apple не мали змоги скачати додаток Покерматч та встановити його. Але зовсім недавно з’явилася ця можливість.

скачати покерматч додаток

Реєстрація в додатку Pokermatch mobile

Коли людина ще немає власного кабінету у Покерматч, вхід на головну сторінку мобільного додатку неможливо. Обов’язково потрібно зареєструватися. Процедура досить проста. Потрібно заповнити  стандартні поля, вказавши особисті дані:

Зверніть увагу на поле с промокодом Pokermatch: POKERMAX. Після того, як вдалося скачати додаток Покерматч, гравець отримує доступ до всіх акцій оператора. Однією з таких є вітальні бонуси з промокодом. Гравець обираю один з 12 бонусів з кодом. Після фіксації вибору потрібно виконати умови. Це відноситься до акцій другої групи.  Але є бонуси, які не потребують виконання ніяких умов. Клієнту достатньо ввести промокод в додатку Покерматч, або на основному сайті компанії.

Повертаємося до реєстрації. Після того, як користувач заповнить всі поля, він подає заявку. Далі він отримує листа з посиланням для авторизації. Але це ще не все. При першому виведенні коштів необхідно пройти  верифікацію.

Найчастіше клієнти Покерматч проходять верифікацію за запитом сайту. Це обов’язкова умова для отримання виграшів. Пройти верифікацію можна і в мобільному додатку Покерматч. Для цього клієнт робить скани документів і завантажує їх в спеціальну форму або відправляє на електронну пошту. Природно, перед цим потрібно заповнити профіль, вказавши свої особисті дані.

Для успішної верифікації  частіше за все використовується звичайний паспорт. У рідкісних випадках адміністрація запитує додаткові документи і скани електронного гаманця, або банківської карти.

Функціонал Покерматч

Що відрізняє програму від інших подібних рішень – це швидкість та простий інтерфейс. Навіть новачки дуже швидко орієнтуються, та знаходять потрібні столи та турніри.

Щоб потрапити в особистий кабінет, клацніть на іконку з людиною. У цьому розділі можна вказати особисті дані, змінити пароль, переглянути статистику. Якщо натиснути на іконку «Подарунок», можна переглянути актуальні акції та бонусні пропозиції від Покерматч. Також тут відображається статистика рейка.

Вибір столів. У лобі є кілька вкладок з такими позиціями – «Турнір», «Ігри», «Китайський покер». Зліва є знаходяться фільтр для зручного і швидкого вибору столу, оптимального ліміту, числа суперників, типу ставок.

Для більш комфортної гри на екран виведені кнопки, завдяки яким можна робити ходи буквально за один клік. За допомогою повзунка можна моментально регулювати величину ставки. У додатку Покерматч клієнті доступні настройки дизайну столу, аватарки і інших графічних параметрів. За бажанням можна відключити або включити повідомлення від адміністрації руму.

Чи не єдиним суттєвим недоліком мобільного Покерматч Україна є той факт, що в ньому доступно менше ігрових столів. Ця принципова відмінність, яка не всім гравцям до вподоби. Але з кожною новою версією кількість столів саме в мобільному додатку покер онлайн збільшується. Можна надіятися, що в недалекому майбутньому ця різниця зникне.

Бонус на перший депозит покерматч

Бонус на перший депозит Покерматч

Щоб отримати доступ до вітального бонусу Покерматч, клієнти переходять на вкладку «Акції», та обирають свій бонус. Зробити вибір можна як на офіційному сайті оператора, так і в мобільному додатку.

Якщо гравець обирає бонус без умов, то він отримує подарунок одразу. Як правило, це квитки на турніри та кошти на ставки. Якщо ж людина обираю вітальний бонус Покерматч з другої групи, то він повинен виконати певні умови. Але й подарунки тут цінніші:

Як бачимо, що дійсно є сенс у тому, щоб скачати додаток Покерматч. Кожен клієнт отримає доступ до всіх акцій оператора. І що головне, цей доступ буде постійним. Тобто, в будь-який момент людина без проблем авторизується та обирає потрібний турнір.

Які ігри та турніри доступні в додатку Покерматч?

З телефону телефонів гравці можуть грати в наступні ігри:

 • Безлімітний Техаський покер;
 • Омаха;
 • стад;
 • Дро-покер;
 • Американу;
 • Китайський покер «Ананас».

Турніри проводяться у всіх популярних форматах:

 • MTT. Багатостолові турніри з фіксованим призовим фондом. Проводяться строго за розкладом і привертають найбільшу кількість гравців за рахунок великих призів;
 • SNG. Одностолових турніри, розраховані максимум на 10 чоловік. Стартують в момент, коли за столом збирається достатня кількість учасників. Призовий фонд складається з суми бай-інів;
 • Windfall. Івенти лотерейного формату. Участь в них бере кілька людей, а сума призового фонду визначається випадковим чином і становить від двох до 10 тисяч бай-інів;
 • Фріролли. Безкоштовні турніри, для участі в яких не потрібно вносити бай-ін. Деякі з них відкриті для всіх, інші – доступні за паролів;
 • Сателіти. Тут розігруються не реальні гроші, а запрошення на більш великі турніри.

Також гравці можуть зіграти в швидкий Буст-покер, з якого можна потрапити на інший стіл, де роздача тільки почалася. Таким чином, можна не чекати, поки інші суперники дограють роздачу, з якої ви давно вибули.

У мобільному додатку Покерматч клієнтам доступні Фріролли – відкриті турніри без обов’язкового внеску (бай-ін). Звичайний призовий фонд такого турніру становить 10-30 доларів. Але є варіант для початківців – наприклад, регулярні турніри з покеру Ананас з призовим фондом 100 грн.

Для тих, хто може витримувати тривалі сесії, доступні швидкі турніри. Розташовані вони на однойменній вкладці, і можуть бути відсортовані так само, як і кеш-столи. Тут можна знайти як недорогі події з ставками від $ 0.02, так і  дорогі –  від $ 2. Якщо навіть $ 0.02 за бай-ін занадто дорого, можна перейти на вкладку «Умовні гроші», або вибрати один із запропонованих фріроллів на гроші.

Також можна звернутися до розділу Сіт & Гоу, на якому представлені турніри з фіксованою кількістю учасників. Проходять вони не за розкладом, а під час набору гравців, де можна грати онлайн цілодобово.

Популярні питання

Реєструвався раніше, але втратив аккаунт. Чи можна завести другий?

Ні, заводити більше одного аккаунта на Покерматч заборонено. Якщо раніше ви вже створювали обліковий запис, краще спробуйте відновити до неї доступ, ініціювавши процедуру відновлення пароля на сайті або в клієнті. Якщо ви не пам’ятаєте навіть пошту, напишіть в службу підтримки, і після надання сканів документів вам допоможуть знову увійти в обліковий запис.

Чи обов’язково верифікувати аккаунт, щоб грати на гроші?

Вона буде потрібна в тому випадку, коли гравець захоче вивести гроші.

Чи можна вивести гроші на іншу карту за допомогою мобільного додатку?

Виведення коштів можливий тільки тим способом, яким ви раніше робили депозит. Крім того, платіжна система і карта повинні бути оформлені на ваше ім’я. Тобто вивести гроші на карту іншої людини не вийде.

Висновки

Ми дізналися, як скачати додаток Покерматч та встановити його не телефон. Вважаємо, що кожен клієнт повинен це зробити, він отримає доступ до багатьох популярних турнірів. При застосуванні додатків у гравців є гарантія, що вони дограють до кінця турнір чи гру, та вчасно отримають бонус за реєстрацію.