Топ сайтiв для ставок в Українi (2021)

Безліч спортивних фанатів є одночасно і шанувальниками ставок на спорт. Як правило, в кожній країні присутні топові букмекерські контори, які можуть похвалитися величезною клієнтською аудиторією. Причому, в той час, як в деяких країнах переваги гравців зосереджені виключно на якійсь одній конторі, в інших регіонах нерідко гравці мають куди більш широкий вибiр, адже серед доступних сайтів для ставок можна знайти безліч в рівній мірі гідних пропозицій. У нашому сьогоднішньому огляді ми поговоримо про популярних букмекерів в Україні і розглянемо кілька сайтів, які можуть похвалитися найбільшою популярністю.

Отже, в рамках нашого огляду ми зосередимо нашу увагу на найбільш важливих для гравців параметрах. Наприклад, ми проведемо пареллелі за такими критеріями як лінія, комфорт при роботі з букмекерами використовуючи мобільний застосунок, ну а також приділимо увагу і бонусної складової кожного з сайтів. Отже, пропонуємо до Вашої уваги топові сайти для ставок в Україні.

1xbet.ua: Наш головний сайт ставок в Україні

Букмекерська контора 1xbet навряд чи потребує представлення навіть новачкам в сегменті ставок, адже цей сайт вважається однією з найбільших платформ щодо прийняття прогнозів. Серед головних переваг 1xbet, в першу чергу, необхідно виділити понад широку лінію, яка включає в себе величезну кількість видів спорту. Не відстає і розпис, яка передбачає безліч ставок на кожен матч. Більш того, в своїх рекламних роликах 1хСтавка России робить акцент на коефіцієнтах, і варто визнати, що показали кефiв на цьому сайті дійсно деколи здатні запропонувати більш вигідні умови, ніж ряд конкурентів.

Не відстає 1xbet і коли мова заходить про надання гравцям зручних можливостей для депозиту і зняття виграшу. Так, клієнти контори можуть використовувати популярні системи банківських карт, однак, для цих цілей також підійдуть і численні платіжні платформи, багато з яких користуються гарною популярністю серед гравців з України.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання при роботі з букмекерською конторою або ви захочете уточнити які-небудь деталі, то вам варто звернутися в службу підтримки. Більш того, зробити це можна максимально швидко і комфортно, вибравши найбільш вподобаний вам варіант. Так, ви можете поговорити з консультантами в онлайн чаті, який доступний прямо на сайті. Більш того, іноді набагато зручніше викласти свою проблему в електронному листі, особливо якщо Ви маєте намір прикріпити будь-які файли. Ну і нарешті, ви можете завжди розраховувати на допомогу по телефону, так як ви можете зателефонувати за номером гарячої лінії. Приємним моментом є також і те, що саппорт розмовляє і російською мовою, а сам інтерфейс 1xbet багатомовний, і гравці зможуть вибрати з великого вибору доступних мов.

Нарешті, сьогодні багато гравців приділяють найпильнішу увагу підтримці мобільних опцій того чи іншого букмекера. Говорячи про 1xbet, потрібно сказати, що ця букмекерська контора пропонує гравцям повноцінний застосунок, яким зможуть скористатися власники пристроїв, що працюють на Android і iOS платформах. Альтернативним варіантом стане мобільна версія сайта букмекера, причому ці продукти в рівній мірі працюють якісно і не повинні викликати будь-яких ускладнень. Нарешті, на початку нашого огляду ми згадували і про бонуси. Так ось, новачки букмекерської контори 1xbet можуть отримати бонус при створенні аккаунта. Проте, ті клієнти, які вже володіють обліковим записом на 1xbet, як правило, можуть брати участь в різноманітних конкурсах та розіграшах, що організовуються самою конторою.

У висновку, можна зробити висновок про те, що букмекерська контора 1xbet є популярним букмекером не тільки за кордоном, але і в Україні безліч гравців вважають за краще робити ставки на сайті саме цього букмекера. Як ми з’ясували, підстав для такої популярності більш ніж достатньо, і пропоновані конторою умови здатні задовольнити запити безлічі гравців.

Фавбет

Говорячи про таку букмекерську конторі, як Фавбет, цілком доречно буде сказати, що ця контора навряд чи на слуху у кожного любителя ставок на спорт. Проте, хорошу популярність Фавбет має. Зокрема, будучи українським продуктом, цей сайт користується хорошим попитом серед гравців з України. Як правило, ми починаємо огляд букмекерських контор з лінії, і, кажучи про Фавбет, варто відзначити, що за цим параметром контора навряд чи зможе претендувати на вищі оцінки, однак, справедливості заради варто сказати, що той запропонований набір спортивних дисциплін, яким гравці можуть скористатися на Фавбет, цілком достатній для самих різних клієнтів. Більш того, недолік лінії з лишком компенсується добротним розписом, яка дуже навіть непогана. Нарешті, цікавою можливістю Фавбет є опція прогнозів на заходи, які не пов’язані зі спортом. Так, Фавбет підтримує різні події зі сфери кіно і шоу-бізнесу, а також в певних випадках можна зробити ставки на певні політичні події. Варто відзначити, що на Фавбет ця можливість з’явилася ще задовго до того, як інші букмекерські контори взяли цю ідею на озброєння.

Клієнти букмекерської контори Фавбет можуть робити ставки не тільки на футбол, хокей, теніс та інші спортивні події, але також найбільш азартні гравці зможуть спробувати свою удачу, зігравши в деякі азартні ігри, які присутні в розділі казино на Фавбет. Доповнюючи інформацію щодо спортивних ставок, варто відзначити, що лайв розділ користується великою популярністю і на Фавбет, і, більш того, серед унiкальних речей, які пропонує цей букмекер, можна оцінити опцію інфографіки, що буває дуже корисно при складанні прогнозів. Крім того, Фавбет підтримує також і онлайн трансляції, проте при перегляді матчів в режимі онлайн гравці можуть нерідко стикатися з пригальмовуваннями, що, взагалi-то, можна пробачити конторi далеко не найвищого рівня.

А ось що стосується роботи з фінансами, то тут Фавбет не блищить особливою різноманітністю. Звичайно ж, така популярна опція, як підтримка банківських карт, тут присутня, так само як і деякі платіжні платформи, проте, хотілося б побачити більший вибiр. Що стосується служби підтримки користувачів, то тут також є певні питання. Згідно із запевненнями користувальницьких відгуків, до якості роботи консультантів претензій немає, проте, зв’язатися з саппортом буває не так просто, як хотілося б.

Ми були дуже здивовані, коли серед інших опцій, доступних на Фавбет, змогли виявити і мобільний застосунок. Справа вся в тому, що, як правило, лише топові контори можуть похвалитися наявністю такої послуги, а Фавбет, як ви пам’ятаєте, такий поки що не є. Проте, мобільний застосунок на Фавбет не просто присутній, але також працює цілком якiсно. Те ж саме можна сказати про і мобільну версію сайту, яка зроблена також непогано, і дозволяє здійснювати майже всі ті ж дії, що і на основному сайті.

Отже, Фавбет може служити прикладом того, як далеко не найзнаменитіша букмекерська контора може надавати своїм гравцям відмінні можливості для ставок, володіючи якісним сайтом, що обумовлює популярність Фавбет серед гравців з України.

Фан Спорт

Ще одна букмекерська контора з України, яка, однозначно, заслуговує на нашу увагу – це Фан Спорт. Контора була заснована в 2016 році, так що далеко не найвища популярність за межами України обумовлена, мабуть, в першу чергу, саме молодим віком. Проте, в українському сегменті цій конторі віддає перевагу безліч гравців. Отже, давайте з’ясуємо, які опції залучають нових клієнтів, і чим цікавий Фан Спорт для потенційного гравця.

В першу чергу, відзначимо, що Фан Спорт працює за ліцензіями Кюрасао в сегменті азартних розваг. Такий прийом стандартний для безлічі букмекерських контор. Цікавим моментом є також і те, що Фан Спорт є букмекерською конторою, яка надає послуги з прийому ставок виключно в онлайн режимі. Таким чином, наземних пунктів прийому ставок ви не знайдете. Однак, навряд чи, це зможе вас засмутити, адже сайт букмекера представлений на більш ніж 50 мовах, що, як правило, не властиво проектам такого рівня. Відразу відзначимо, що саппорт також мультязичний, і звернутися за допомогою ви можете як на українському, так і на російській мовах, не кажучи вже про англійську.

Тепер перейдемо до можливостей поповнення балансу і зняття коштів зі свого рахунку. Звичайно, в першу чергу, ми говоримо про банківські картки, адже саме цією опцією користується більшість гравців. Цікавим моментом є і можливість відкриття рахунку в безлічі різних валют. Ми робимо на цьому акцент, оскільки контора Фан Спорт, як ви пам’ятаєте з України, і мало хто міг очікувати такого розмаїття від вітчизняного сайту для ставок. Проте, поповнити рахунок можна і за допомогою безлічі терміналів. Варто також відзначити і інтерфейс сайту Фан Спорт і похвалити дизайнерів за грамотно підібрані кольори, які приємні для очей і не втомлюють, навіть якщо ви працюєте з платформою протягом довгого часу. Також, не можемо не відзначити певну схожість з сайтами великих західних букмекерських контор. Однак, це, скоріше, є перевагою, адже більш досвідчені гравці відразу освояться на сайті, а новачкам буде потрібно мінімум часу для того, щоб звикнути до розташування основних розділів і навігації.

Проте, в букмекерській конторі нас, в першу чергу, цікавлять ігрові опції, доступні на сайті платформи. Як правило, ми насамперед говоримо про лінію і рівні коефіцієнтів. Цікаво, що Фан Спорт здивував нас і тут, і за цими показниками ця БК може цілком зрівняється з багатьма популярними на українському ринку букмекерами. Важливо відзначити, що коефіцієнти в розділі Live, як правило, перевищують ті пропозиції, які можна знайти в лінії прематча. Що стосується розпису, то тут вона також достатня, і досвідчені гравці по достоїнству оцінять можливість зробити прогноз навіть на найдрібніші деталі.

Нарешті, скажімо пару слів і про службу підтримки користувачів. Звернутися за допомогою або задати своє питання Ви можете, надіславши листа за email, або зателефонувавши за номером гарячої лінії. Зручною функцією є також ї опція онлайн чату, скористатися якою можна практично на будь-якій сторінці сайту. Саме цей варіант, як правило, дозволяє максимально швидко отримати розгорнуту відповідь. Отже, можна в черговий раз зробити висновок про те, що навіть ті букмекерські контори, які на перший погляд здаються мало популярними, здатні насправді пропонувати своїм гравцям хороші умови для ставок на спорт. Саме це і довела БК Фан Спорт.

William Hill

William Hill, навряд чи, потребує представлення, адже досвідчені гравці, напевно, не тільки чули про цього букмекера, але цілком можливо, і мають досвід роботи з цією БК. William Hill має багату історію і є одним з піонерів в сегменті ставок, що, безсумнівно, позитивно позначається на якості послуг, що надаються платформой. Отже, сумніватися в надійності цієї БК не доводяться, проте давайте більш детально проаналізуємо те, якими ще перевагами William Hill може залучити нових клієнтів.

Відразу почнемо з інформації, яка може бути дуже корисна новачкам. William Hill надає бонус при реєстрації нових гравців. Так, новачки, які створюють аккаунт на сайті цієї букмекерської контори, можуть отримати фрібет. Що стосується мов, доступних на William Hill, то тут гравці можуть вибрати не тільки російську мову, але також серед багатьох запропонованих варіантів є і безліч інших світових мов. Однак, повернемося до ігрового арсеналу William Hill. Ми традиційно, починаємо з лінії і тут відразу скажемо, що лінія, представлена ​​на William Hill, є не просто широкою, але також і вважається однією з максимальних в своєму класі. Тут ви можете робити ставки на величезну кількість самих різних матчів з різних спортивних дисциплін. Розпис також не викликає ніяких питань і на сайті є безліч варіантів по кожному поєдинку.

Відмінна різноманітність представлена, в тому числі, і в Live розділі William Hill. Крім того, величезний список платіжних рішень доступний для використання в рамках здійснення депозиту або зняття виграшу. Комфорту в використанні додає також і повноцінний мобільний застосунок. Цим продуктом від іменитого букмекера можуть скористатися власники смартфонів, що працюють на Android і iOS системах. Онлайн чат дозволяє гравцям оперативно зв’язатися зі службою підтримки користувачів, проте, не забувайте також про можливості телефонного дзвінка. Крім того, в разі виникнення будь-яких проблем ви можете звернутися до саппорту, відправивши свій лист по електронній пошті.

Ми бачимо, що букмекерська контора William Hill може похвалитися відмінною популярністю і в українському сегменті ставок на спорт. Саме ті переваги, які ми визначили вище, і обумовлюють відмінну популярність і успіх William Hill в середовищі українських любителів ставок на спорт.

Пiдсумки

Отже, в якості висновку ми можемо сказати, що українським гравцям доступні безліч контор для здійснення своїх спортивних прогнозів. Причому, в цьому списку присутні не тільки відомі світові бренди, в якостi послуг яких сумніватися зовсім не доводиться, але також ми розглянули і локальні українські букмекери, які, на наше приємне здивування, також виявилися здатними до надання послуг більш ніж гідної якості. Проаналізувавши досить детально головні особливості, на які варто звернути увагу при роботі з кожної конторою, ми прийшли до висновку, що остаточний вибір залишиться за користувачем, і, цілком ймовірно, що цей вибір може виявитися суб’єктивним, і може залежати, в тому числі, виключно від особистих переваг гравця, так як якість послуг самих букмекерів у всіх представлених нами варіантах дуже навіть висока.

Нарешті, ми б хотіли застерегти вас від невиправданих ризиків. Пам’ятайте завжди про те, що в ставках можна не тільки виграти, але також і серйозно програти. Саме тому ніколи не перевищуйте ту суму, яку ви готові втратити. Знайте свою міру і робіть ставки максимально розумно. Якщо ви буде грати відповідально, то навіть програші не зможуть вас розчарувати. Грайте з розумом і вмійте вчасно зупинитися.

Останнє оновлення: січень року