1xбет (1xbetua) Україна

ПЕРЕВІРЕНО
100EUR
1XMAX
Приєднуйтесь тут →
Деталі про бонуси та пропозиції
СПОРТ Бонус на привітання за перший внесок до €100
КАЗИНО + 1XGAMES
Вітальний пакет до €1500 + 150 FS
Термін дії: 31-12-2021
Остання перевірка: 2 дні тому

Створення та налагодження аккаунта на 1xBet

Реєстрація на сайті

Зрозуміло, для роботи з 1xBet необхідно пройти реєстрацію на сайті платформи. Більш того, в очі відразу впадає приємний момент, заявлений від розробників, а саме можливість створення  аккаунта в один клік. Однак, незважаючи на очевидну перевагу даного способу, вам все одно надалі доведеться заповнювати особисту інформацію та надавати персональні документи для верифікації, так що, особливих відмінностей від інших контор в плані реєстрації на 1xBet, нами помічено не було. У будь-якому випадку, слідуючи зрозумілим інструкціям в інтерфейсі сайту завести свій обліковий запис не повинно скласти ніяких проблем, навіть для нових користувачів.

Бонуси та акції від платформи

Очевидно, що одним з найбільш значущих параметрів, яким приділяють велике значення користувачі при виборі букмекерської контори, є політика платформи в області всіляких акцій, бонусів і заохочень своїх гравців. У цьому плані, 1xBet, навряд чи, можна дорікнути в недолiку пропозицій, так як контора готова запропонувати безліч бонусів, в число яких, входять як привітальні заохочення, які, як правило, пропонують приємні умови на перший депозит, так і унікальні акції, присвячені різним спортивним подіям, наприклад, таким як національна футбольна першість Італії Серія А. Крім того, 1xBet також розігрує щоденні джекпоти, а також активно стежить за останніми тенденціями в сполучених сферах, приурочивши свої акції, в тому числі, і до подій виходу в світ нових девайсів продукції Apple. Нарешті, вкрай цікавою особливістю для користувачів може стати і унікальна можливість страхування ставок, яка, цілком імовірно, буде до вподоби найбільш обережним гравцям. Не залишає букмекер в біді і бетторiв, яким не щастить, пропонуючи компенсацію за серію з невдалих прогнозів. Всі ці пропозиції, не кажучи про багатьох інших, таких як вітрина промокодiм або календар бонусів на кіберспорт, безсумнівно, роблять 1xBet вельми привабливим саме для тих користувачів, які звикли бачити безліч заохочень для себе з боку букмекера. Однак, більш детально про умови отримання найбільш цікавих бонусів ми поговоримо нижче.

Умови отримання бонусів

Багато контор неспроста приділяють особливу увагу своєму, так званому, вітальному бонусу, так як саме він, в першу чергу, здатний привести на платформу нових гравців. Так, на 1xBet для отримання бонусу при реєстрації, який може скласти до 100% від суми вашого першого депозиту, необхідно після створення аккаунта детально вказати персональні дані в особистому кабінеті. Після чого, відповідно, потрібно внести суму еквівалентну 100 євро, і очікувати, поки приємний бонус надійде на Ваш рахунок.

Як ми вже сказали, 1xBet заохочує втішним призом і тих бетторiв, чиї ставки не зіграли. Так, якщо вам не пощастило 20 раз поспіль в ставках на коефіцієнти, чиї показники не більше 3.00, а сума ставки була від 2 до 5 євро, то в цьому випадку вам належить втішний бонус у вигляді 100 євро. Якщо ж ви ставили трохи більшу суму, а саме від 5 до 10 євро, то і втiха ваша буде більше і складатиме 250 євро. Якщо ж ви грали по-крупному і ваші ставки перевалювали за позначку в 10 євро за кожний прогноз, то будьте готові до втішного призу з боку 1xBet у вигляді 500 євро.

Нарешті, ексклюзивною пропозицією від букмекера 1xBet, яку нам не вдалося знайти на інших платформах, є згадана нами вище можливість страхування ставок. Ця функція має на увазi те, що гравцю повернеться частина суми ставки в разі, якщо він завчасно застрахує її. Однак, зрозуміло, що ця сума буде значно меншою за ту, що могла б бути в разі потенційного виграшу без страховки. Більш детальні умови страхування ставок варто шукати на сайті. Так як система прогресивна, то і вигода буде залежати від величини ваших прогнозів. У будь-якому випадку, ця функція може бути досить цікава обережним гравцям.

Найчастiше задаванi питання

У будь-якого розсудливого ​​гравця, який відноситься до ставок на спорт з усією відповідальністю, тому що чітко усвідомлює, що в разі поразки може програти гроші, цілком обгрунтовано з’являються певні питання, на які йому необхідно отримати відповіді. Як правило, більшість користувачів задаються тими самими питаннями, тому цілком доречно навести список найбільш цікавих для гравців речей і відповідей на них.

Чи необхідно здійснювати депозит після введення спеціального промокоду?

Так, промокод 1хСтавка від 1xыBet призначається для використання після відвідування сайту букмекера. Створивши аккаунт користувачу необхідно використовувати цей промокод для здійснення першого депозиту і отримання спеціального бонуса.

Я вже зареєстрованй користувач в 1xbet, чи можу я скористатися цим промокодом?

Ні, тому що промокод 1xbet 2019 призначається виключно для нових клієнтів, однак Ви можете ознайомитися з іншими численними акціями, пропонованими букмекером.

Чи потрібно завантажувати додатковий клієнт для того, щоб робити ставки на платформi букмекера?

Для роботи з букмекером необхідно лише відвідати сайт контори і там ви зможете зробити ставки на улюбленi події. Проте, в тому випадку, якщо ви плануєте працювати з 1xBet за допомогою свого мобільного девайсу або планшету, то набагато зручніше буде робити це за допомогою спеціального мобільного застосунка, який пропонується букмекером.

1xbetua: Функціонал платформи букмекера

Основні розділи сайту

Традиційно, при аналізі головних можливостей того чи іншого букмекера, в першу чергу, нас цікавить охоплення подій і максимальні можливості ставок по ним, а висловлюючись більш букмекерською мовою, лінія і розпис. За цими показниками 1xBet є одним з лідерів вітчизняного ринку, так як пропонує своїм користувачам зробити ставки на більш ніж 1000 подій кожен день, охоплюючи при цьому близько 30 спортивних дисциплін. Не зайвим буде зазначити і можливість ставок, в тому числі, і на віртуальний спорт. По кожній зустрічі у гравця є можливість зробити прогноз на самі детальні результати поєдинку; таким чином, 1xBet пропонує досить широкий розпис. Зрозуміло, підтримуються ставки самих різних видів, включаючи ординар, систему, експрес та інші опції. Окремим розділом, який користується величезною популярністю серед користувачів на сьогоднішній день є Live ставки, в рамках яких робити прогноз можна прямо по ходу тієї чи іншої події. Крім того, для полегшення користувачу завдання пошуку найбільш вигідних пропозицій, 1xBet регулярно виносить найцікавіші події в категорію «Матч дня», в якій представлені події з найприємнішими лімітами і коефіцієнтами. За підсумком, можна стверджувати, що питань до пропонованої лінії і розпису по кожній події до букмекерові 1xBet бути ніяких не може.

Введення і виведення коштів

Депозит

Не менш важливим питанням, що цікавить потенційного гравця, є список доступних опцій для поповнення призначеного для користувача балансу і виведення виграних грошей. Так, для більшості сучасних гравців найкращим варіантом є здійснення операцій за допомогою банківської карти. Зрозуміло, цей спосіб підтримується букмекером 1xBet. Крім того, поповнити рахунок можна і зі свого балансу мобільного телефону. Не зайвим буде відзначити і той факт, що оскільки букмекер 1xBet, орієнтован, в тому числі, і на вiтчизнянний сегмент, платформою підтримуються багато популярних платіжих рішень на вітчизняному ринку, такі як WebMoney, Qiwi або Яндекс гроші та інші. Більш того, поповнити рахунок можна за допомогою платіжних терміналів, а особливо просунуті в технічному плані користувачі, напевно, зрадіють опції поповнення за допомогою криптовалюти.

Виведення

Однак, мабуть, ще більше цікавить користувачів особливості виведення коштів, так як саме від цього залежить, наскільки швидко і безпечно виграш буде переведен на Ваш рахунок. По суті, більшість опції ідентичні варіантам депозиту. Крім того, відразу варто відзначити такий важливий момент, що для виведення можна використовувати тільки той же спосіб, який застосовувався для поповнення балансу. Проте, серед опцій значаться все ті ж банківські картки, баланс мобільного телефону, криптовалюта, а також електронні платіжні системи. В останньому пункті звертайте увагу, щоб номер телефону в електронному гаманці і облікового запису букмекерської контори був однаковий. Нарешті, отримати виграш можна і в пункті прийому ставок, благо, що 1xBet у своєму розпорядженні володiє досить великою мережею живих офісів, в які гравці можуть прийти і здійснити всі необхідні операції зi ставками. Пам’ятайте, що перед тим, як отримувати готівку, необхідно створити заявку на сайті самого букмекера.

Не варто також залишати поза увагою деякі найбільш важливі правила виведення виграшу. Так, термiн виведення грошей може затягнутися до години. Взагалі, різні платіжні системи можуть пропонувати різні часові терміни і це також потрібно враховувати. Не забувайте також про те, що виводити гроші можуть виключно верифіковані користувачі. Комісії при виведенні коштів букмекер не стягує.

Служба підтримки користувачів

Одним з найголовніших параметрів, на який користувачеві слід звертати найпильнішу увагу при виборі місця для ставок на спорт, повинен стати пункт, що стосується адекватності і якості послуг, що надаються службою технічної підтримки користувачів. Наявність оперативного зв’язку з саппортом є одним з найважливіших атрибутів на будь-якій платформі, яка працює з грошима користувача. У разі ж букмекерської контори важливість цього параметра підвищується в рази.

Втім, 1xBet, являючись одним з найбільших букмекерів на вітчизняному ринку, добре розуміє важливість розглянутого нами зараз аспекту і надав користувачеві на вибір кілька способів зв’язку з саппортом. Так, наприклад, мабуть, найбільш швидким і зручним варіантом для більшості гравцiв стане звернення до працівників техпідтримки за допомогою Live чату, який доступний прямо на сайті. Нарешті, викласти своє питання можна і по email, тим більше, якщо ви хочете прикріпити до свого звернення якісь документи. Крім того, отримати консультацію можна і зателефонувавши на телефон гарячої лінії, де вам готові відповісти, в тому числі, і на російській мові.

Можливості для мобільного

Застосунок

Більшість серйозних букмекерів не відстають від останніх тенденцій в сфері мобільних технологій, чітко усвідомлюючи потенційну прибутковість застосування цих речей на своєму поприще. Так, серйозні контори вже давно обзавелися повноцінними мобільними застосунками, функціонал яких практично повністю ідентичний основної версії сайту. Не є винятком в цьому плані і букмекер 1xBet, чиїми можливостями можна в повній мірі скористатися і за допомогою мобільного застосунку, який доступний для скачування як для iOS, так і для Android пристроїв. Крім того, відзначимо, що 1xBet просунувся в цьому плані ще далі, запустивши власний браузер, проте скористатися ним можуть поки що лише Android користувачі. Крім того, зовсім вже еталонним виглядає і той факт, що букмекер також подбав і про зовсім архаїчнi пристрої, пропонуючи гравцям також і застосунки для девайсів на Java

Мобiльна версiя

Багато букмекери, які з тих чи інших причин, не можуть дозволити собі повноцінний мобільний застосунок, пропонують користувачам мобільну версію. Однак, нерідко зустрічається і така ситуація, коли контора пропонує гравцям відразу обидва варіанти. Таким прикладом може служити і розглянутий нами сьогодні букмекер 1xBet, який крім повноцінного застосунка дозволяє гравцям працювати зі ставками і шляхом мобільної версії, яка досить таки непогано оптимізована і функціонал її практично нічим не поступається повноцінній версії букмекера. Так, маючи вибір з двох варіантів роботи з мобільного, користувачі 1xBet, навряд чи, буду відчувати дискомфорт при здійсненні ставок з екрану свого девайса.

Пiдсумок

Таким чином, навіть не дивлячись на досить суперечливу репутацію, що, в цілому, властиво практично будь-якому великого продукту, складно заперечувати, що саме 1xBet є на сьогоднішній день, мабуть, найпопулярнішим букмекером серед вітчизняних користувачів. Варто визнати, що солідна репутація гіганта цього ринку цілком виправдана, так як потужний функціонал, пропонований користувачам саме цим букмекером, надзвичайно багатий і здатний задовольнити найрізноманітніші категорії гравців.

У будь-якому випадку, перед тим, як почати грати, пам’ятайте, що ставки в чомусь схожі з казино, і тут дуже багато що залежить не тільки від хорошого знання спорту, але дуже часто трапляється так, що все вирішує удача, так що повністю передбачити результат того чи іншого матчу, іноді, практично нереально. Тому, завжди ставте тільки ту суму, яку ви з усією відповідальністю готові дозволити собі втратити. Умійте вчасно зупинитися, і тоді ставки стануть для вас лише приємним проведенням часу.

Топ 3 альтернативи 1xBet

У будь-якій сфері завжди і всюди вкрай важлива здорова конкуренція, яка виражається для кінцевого користувача у вигляді наявностi альтернативних варіантів. У ставках це правило також має працювати, тому якщо з яких-небудь причин вам не підходить контора 1xBet, то у вас завжди є можливість зробити вибір на користь іншого букмекера. Тому ми постараємося коротко привести найбільш значущі букмекерські платформи, які можуть похвалитися хорошою репутацією серед користувачів і служити альтернативою 1xBet.

Bet365

Навряд чи потребує представлення букмекер Bet365, оскільки саме ця контора неодноразово визнавалася кращим букмекером на планеті. В цілому, репутація Bet365 повністю виправдана, враховуючи, що багата лінія і широкий розпис є одними з головних козирів саме цієї контори. Мабуть, єдиним недоліком для вітчизняних гравців є слабке орієнтування Bet365 на вітчизняний ринок, внаслідок чого доведеться задовольнятися англійською версією при роботі з цим букмекером.

William Hill

Так само, як і попередній наш кандидат, навряд чи, потребує додаткового представлення і William Hill, так як він існує на букмекерському ринку вже дуже давно і вважається одним із старожилів в цьому сегменті. Більш того, крім приємних особливостей у вигляді охоплення різних подій і багатого розпису, William Hill, зокрема, цікавий вітчизняним користувачам завдяки непоганій орієнтованості на російськомовний сегмент ринку, внаслідок чого користувачі з радістю виявлять підтримку і російської мови на платформі William Hill.

PaddyPower

PaddyPower, навряд чи, можна назвати найпопулярнішим гравцем на ринку ставок в свідомості вітчизняного букмекера, однак, досвідчені гравці, напевно, чули про цю контору. В цілому, являючись ірландським букмекером, основна цільова аудиторія PaddyPower, очікувано, становить жителів Британських островів, а також північну Європу і Австралію. Не викликає подиву, що в силу низької націленості на вітчизняний ринок, нам не вдалося знайти підтримку локалізованої російськомовної версії на сайті PaddyPower, однак, в якості однієї з гідних альтернатив 1xBet, ця контора, безсумнівно, може бути рекомендована до розгляду.

Завжди перевіряйте своє місцеве регулювання в orde, щоб перевірити, чи дозволено вам грати на 1ксбет.ua

Останнє оновлення: січень року